Zapoznanie

Witam kochani!

Od dłuższego czasu zastanawiałam się,jak wykorzystać to co spotyka mnie na codzień,czyli umiejętność słuchania drugiej osoby.Rzadkością dzisiaj jest,aby ktoś chciał słuchać drugiej osoby
o jej życiu o jej codzienności,o problemach  tych małych i dużych.Kazdy chce mówić o sobie,wielokrotnie inni radzili się mnie ważnych dla nich sprawach tak po prostu od serca udzielałam im rad.Po jakimś czasie rozmowa ze mną przynosi ludziom wspracie duchowe a czasem moje rady okazują się być wręcz w punkt.Dlatego tu jestem aby pogadać w szerszym gronie,być może i Tobie pomogę:)
Napisz więc do mnie-jeśli chcesz pogadać a nie masz z kim o zwykłych a może i niezwykłych dla Ciebie sprawach.


Tego bloga kieruję do osób które nie osiągnęły 18 lat i zmagają się z problemami dotyczącymi ich wieku,sama jestem w nastoletnim wieku ale dlatego wspólnie możemy będziemy próbowali poszukać odpowiedzi na trudne pytania.

Pytania można kierować na meila:
roza.1@onet.pl

:)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

''Świat jest moim wyobrażeniem''-czyli A.Schopenhauer